fbpx

Компанія Онікс-ПФ

Привіт! Це — «Онікс ПФ» виробник паперової упаковки. Створюємо для вас паперову продукцію вже більше 20 років. А ще, це не просто звичайний бізнес. Це для нас сімейна справа. За нами не тільки багаторічний досвід виробництва та тисячі задоволених клієнтів, а і сімейні цінності, традиції, мрії  та бажання робити свою роботу якнайкраще. 

Ми мріємо, щоб, з часом, всі люди почали користуватися виключно паперовою упаковкою. Адже, це не тільки модно та зручно, це є вкладом у збереження навколишнього середовища. Тому кожен день наша команда працює над вдосконаленням своїх продуктів у цьому напрямку. 

Ми розробляємо паперову упаковку від ідеї до готової продукції. Маємо своє виробництво, що допомагає бути мобільними та виконувати всі замовлення швидко і вчасно. Слідкуємо за новинками світового та українського ринку, тому завжди радимо сучасні та стильні варіанти упаковки, що підходять на всі 100% для вашого продукту.

Наша паперова упаковка — це ідеальне перше враження і комфорт використання. Адже вона зроблена з любов’ю!

Ми виробляємо:

  • паперові пакети під сипучі продукти, тістечка, сухарі, біскотті, чай та каву
  • паперові пакети без ручок
  • крафт пакети з крученою ручкою
  • брендовані пакети з вашим лого
  • коробки
  • універсальні крафт пакети без друку, що завжди є у нас на складі

Над кожною деталлю працюють найкращі професіонали своєї справи. Тому ми гарантуємо найвищу якість нашої продукції. Ми працюємо для вас кожен день! І будемо раді відповісти на ваші питання!